OM13062UL
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: OM13062UL
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος BOARD DEMO LPC11 32BIT MCU
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του OM13062UL
Αριθμός εξαρτήματος OM13062UL Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 2049 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος MCU 32-Bit Σειρά LPC11U00
Πλατφόρμα LPCXpresso™ Αλλα ονόματα 568-10992
OM13062
OM13062,598
Λειτουργικό σύστημα - τοποθέτηση Τύπος Fixed
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Περιεχόμενα Board(s) Τύπος του σκάφους Evaluation Platform
Σχετικά προϊόντα
OM13064UL
OM13064UL
Περιγραφή: EVAL BOARD MCB1549 KEIL
Σε απόθεμα: 362 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
Περιγραφή: BOARD LPCXPRESSO LINK 2
Σε απόθεμα: 4308 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
OM1305E-R58
OM1305E-R58
Κατασκευαστές: Ohmite
Περιγραφή: RES 13 OHM 1W 5% AXIAL