OM13066UL
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: OM13066UL
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος LPCXPRESSO BOARD LPC11U24
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του OM13066UL
Αριθμός εξαρτήματος OM13066UL Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 4919 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος MCU 32-Bit Σειρά LPC11U00
Πλατφόρμα LPCXpresso™ Αλλα ονόματα 935303901598
OM13066
OM13066-ND
Λειτουργικό σύστημα - τοποθέτηση Τύπος Fixed
core επεξεργαστή ARM® Cortex®-M0 Περιεχόμενα Board(s)
Τύπος του σκάφους Evaluation Platform
Σχετικά προϊόντα
OM13062UL
OM13062UL
Περιγραφή: BOARD DEMO LPC11 32BIT MCU
Σε απόθεμα: 2049 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
Περιγραφή: BOARD LPC800 QUICK-JACK
Κατεβάστε:
RFQ
Περιγραφή: KIT MOTOR CONTROL BLDC
Σε απόθεμα: 252 pcs
OM13071,598
Περιγραφή: BOARD FOR LPCXPRESSO824-MAX
Περιγραφή: DEV BOARD LPCXPRESSO4337
Περιγραφή: BOARD EVAL NGX LPC1830
Σε απόθεμα: 942 pcs
Περιγραφή: QUICKSTART BOARD FOR LPC4088
OM1305E-R58
OM1305E-R58
Κατασκευαστές: Ohmite
Περιγραφή: RES 13 OHM 1W 5% AXIAL