OM13055UL
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: OM13055UL
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος BOARD EVAL FOR LPC812
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του OM13055UL
Αριθμός εξαρτήματος OM13055UL Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 4093 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος MCU 32-Bit Σειρά LPC800
Πλατφόρμα LPCXpresso™ Αλλα ονόματα 568-12885
OM13055
Λειτουργικό σύστημα - τοποθέτηση Τύπος Fixed
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Περιεχόμενα Board(s) Τύπος του σκάφους Evaluation Platform
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
OM13054UL
OM13054UL
Περιγραφή: BOARD EVAL LPC-LINK2
Σε απόθεμα: 3878 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
OM13045,598
Περιγραφή: BOARD EVAL FOR LPC1347
Κατεβάστε:
RFQ
Περιγραφή: BOARD REF KNX LIGHTING
Περιγραφή: FLEX CAMERA INTERFACE SOLUTION
Σε απόθεμα: 273 pcs
Περιγραφή: BOARD DEMO LPC11 32BIT MCU
OM1305E-R58
OM1305E-R58
Κατασκευαστές: Ohmite
Περιγραφή: RES 13 OHM 1W 5% AXIAL