OM13065UL
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: OM13065UL
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος BOARD DEV LPC11U68
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του OM13065UL
Αριθμός εξαρτήματος OM13065UL Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 1973 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος MCU 32-Bit Σειρά LPC11U00
Πλατφόρμα - Αλλα ονόματα 568-11435
OM13065
Λειτουργικό σύστημα - τοποθέτηση Τύπος Fixed
core επεξεργαστή ARM® Cortex®-M0+ Περιεχόμενα Board(s), Cable(s)
Τύπος του σκάφους Evaluation Platform
Σχετικά προϊόντα
OM13067
Περιγραφή: KIT MOTOR CONTROL PMSM
Σε απόθεμα: 4038 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
OM13059UL
OM13059UL
Περιγραφή: FLEX CAMERA INTERFACE SOLUTION
Σε απόθεμα: 273 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
OM1305E-R58
OM1305E-R58
Κατασκευαστές: Ohmite
Περιγραφή: RES 13 OHM 1W 5% AXIAL