OM13058UL
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: OM13058UL
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος BOARD LPCXPRESSO LINK 2
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του OM13058UL
Αριθμός εξαρτήματος OM13058UL Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 4308 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος MCU 32-Bit Σειρά LPC11U00
Πλατφόρμα LPCXpresso™ Αλλα ονόματα 568-11005
OM13058
OM13058,598
Λειτουργικό σύστημα - τοποθέτηση Τύπος Fixed
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Περιεχόμενα Board(s) Τύπος του σκάφους Evaluation Platform
Σχετικά προϊόντα
OM13062UL
OM13062UL
Περιγραφή: BOARD DEMO LPC11 32BIT MCU
Σε απόθεμα: 2049 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
Περιγραφή: IAR LPC4088 EVAL BOARD
Σε απόθεμα: 274 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
Περιγραφή: EVAL BOARD MCB1549 KEIL
Σε απόθεμα: 362 pcs
Περιγραφή: LPCXPRESSO BOARD LPC1104
Περιγραφή: BOARD EVAL FOR LPC812
Περιγραφή: BOARD EVAL NGX LPC1830
Σε απόθεμα: 942 pcs
Περιγραφή: BOARD EVAL LPC-LINK2
OM1305E-R58
OM1305E-R58
Κατασκευαστές: Ohmite
Περιγραφή: RES 13 OHM 1W 5% AXIAL