LXMG1626-12-67
MicrosemiMicrosemi
LXMG1626-12-67 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Microsemi
Περιγραφή προϊόντος MOD INVERTER CCFL DUAL 10W 12V
Φύλλα δεδομένων: LXMG1626-12-67.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LXMG1626-12-67 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOD INVERTER CCFL DUAL 10W 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4228 pcs Φύλλο δεδομένων LXMG1626-12-67.pdf
Τάση - Είσοδος 10.8 ~ 13.2V Τύπος CCFL and UV Lamps
Μέγεθος / Διαστάσεις 5.24" L x 0.98" W x 0.30" H (133mm x 25mm x 7.5mm) Σειρά PanelMatch™
Παραγωγή 1800V Αλλα ονόματα LXMG16261267
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή CCFL and UV Lamps Inverter 10.8 ~ 13.2V Input 1800V Output 5.24" L x 0.98" W x 0.30" H (133mm x 25mm x 7.5mm) Chassis Mount