LXMG1624-12-63
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOD INVERTER CCFL DUAL 6W 12V
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LXMG1624-12-63 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOD INVERTER CCFL DUAL 6W 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5229 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Είσοδος 12V Τύπος CCFL and UV Lamps
Μέγεθος / Διαστάσεις 6.50" L x 0.83" W x 0.30" H (165mm x 21mm x 7.5mm) Σειρά LXMG1624-12-6x
Παραγωγή 1800V τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Λεπτομερής περιγραφή CCFL and UV Lamps Inverter 12V Input 1800V Output 6.50" L x 0.83" W x 0.30" H (165mm x 21mm x 7.5mm) Chassis Mount