LXMG1627-12-42
MicrosemiMicrosemi
LXMG1627-12-42 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Microsemi
Περιγραφή προϊόντος MOD INVERTER CCFL DUAL 4W 12V
Φύλλα δεδομένων: LXMG1627-12-42.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LXMG1627-12-42 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOD INVERTER CCFL DUAL 4W 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2763 pcs Φύλλο δεδομένων LXMG1627-12-42.pdf
Τάση - Είσοδος 10.8 ~ 13.2V Τύπος CCFL and UV Lamps
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.92" L x 1.18" W x 0.24" H (125mm x 30mm x 6mm) Σειρά PanelMatch™
Παραγωγή 1400V τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Λεπτομερής περιγραφή CCFL and UV Lamps Inverter 10.8 ~ 13.2V Input 1400V Output 4.92" L x 1.18" W x 0.24" H (125mm x 30mm x 6mm) Chassis Mount