LXMG1627-12-44
MicrosemiMicrosemi
LXMG1627-12-44 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Microsemi
Περιγραφή προϊόντος MOD INVERTER CCFL DUAL 4W 12V
Φύλλα δεδομένων: LXMG1627-12-44.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LXMG1627-12-44 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOD INVERTER CCFL DUAL 4W 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4460 pcs Φύλλο δεδομένων LXMG1627-12-44.pdf
Τάση - Είσοδος 12V Τύπος CCFL and UV Lamps
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.28" L x 0.88" W x 0.40" H (108.7mm x 22.35mm x 10.2mm) Σειρά PanelMatch™
Παραγωγή 1400V τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Λεπτομερής περιγραφή CCFL and UV Lamps Inverter 12V Input 1400V Output 4.28" L x 0.88" W x 0.40" H (108.7mm x 22.35mm x 10.2mm) Chassis Mount