LXMG1627-12-41
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOD INVERTER CCFL DUAL 4W 12V
Φύλλα δεδομένων: LXMG1627-12-41.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LXMG1627-12-41 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOD INVERTER CCFL DUAL 4W 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4888 pcs Φύλλο δεδομένων LXMG1627-12-41.pdf
Τάση - Είσοδος 12V Τύπος CCFL and UV Lamps
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.92" L x 1.18" W x 0.24" H (125mm x 30mm x 6mm) Σειρά PanelMatch™
Παραγωγή 440V τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Λεπτομερής περιγραφή CCFL and UV Lamps Inverter 12V Input 440V Output 4.92" L x 1.18" W x 0.24" H (125mm x 30mm x 6mm) Chassis Mount