25-CBSF-3.25X3.5X0.225
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 25-CBSF-3.25X3.5X0.225--25S28--C
Φύλλα δεδομένων: 25-CBSF-3.25X3.5X0.225.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 25-CBSF-3.25X3.5X0.225 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 25-CBSF-3.25X3.5X0.225--25S28--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6867 pcs Φύλλο δεδομένων 25-CBSF-3.25X3.5X0.225.pdf
Πλάτος - Συνολικά 3.250" (82.55mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 3.500" (88.90mm) Ύψος - Συνολικά 0.225" (5.72mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 3.250" (82.55mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Through Hole