25-CBSFSV-1.0X3.25X0.225
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 25-CBSFSV-1.0X3.25X0.225--25S06-
Φύλλα δεδομένων: 25-CBSFSV-1.0X3.25X0.225.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 25-CBSFSV-1.0X3.25X0.225 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 25-CBSFSV-1.0X3.25X0.225--25S06- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4411 pcs Φύλλο δεδομένων 25-CBSFSV-1.0X3.25X0.225.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.000" (25.40mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 3.250" (82.55mm) Ύψος - Συνολικά 0.225" (5.72mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 3.250" (82.55mm) Vent Holes in Pattern Through Hole