25-CBSFN-2.25X3.50X0.375
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 25-CBSFN-2.25X3.50X0.375--25S68-
Φύλλα δεδομένων: 25-CBSFN-2.25X3.50X0.375.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 25-CBSFN-2.25X3.50X0.375 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 25-CBSFN-2.25X3.50X0.375--25S68- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3712 pcs Φύλλο δεδομένων 25-CBSFN-2.25X3.50X0.375.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.250" (57.15mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 3.500" (88.90mm) Ύψος - Συνολικά 0.375" (9.53mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.250" (57.15mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Through Hole