25-CBSF-3.0X6.0X0.225
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 25-CBSF-3.0X6.0X0.225--25S69--CI
Φύλλα δεδομένων: 25-CBSF-3.0X6.0X0.225.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 25-CBSF-3.0X6.0X0.225 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 25-CBSF-3.0X6.0X0.225--25S69--CI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4262 pcs Φύλλο δεδομένων 25-CBSF-3.0X6.0X0.225.pdf
Πλάτος - Συνολικά 3.000" (76.20mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 6.000" (152.40mm) Ύψος - Συνολικά 0.225" (5.72mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 3.000" (76.20mm) X 6.000" (152.40mm) Vent Holes in Pattern Through Hole