25-CBSF-1.5X3.25X0.4
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 25-CBSF-1.5X3.25X0.40--25S61--CI
Φύλλα δεδομένων: 25-CBSF-1.5X3.25X0.4.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
35 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 25-CBSF-1.5X3.25X0.4 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 25-CBSF-1.5X3.25X0.40--25S61--CI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6013 pcs Φύλλο δεδομένων 25-CBSF-1.5X3.25X0.4.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.500" (38.10mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
Αλλα ονόματα 25-CBSF-1.5X3.25X0.40
25-CBSF-1.5X3.25X0.40-ND
τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks Μήκος - Συνολικά 3.250" (82.55mm)
Ύψος - Συνολικά 0.400" (10.16mm) Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 3.250" (82.55mm) Vent Holes in Pattern Through Hole