20X-CBS-2.75X7.5X0.185
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 20X-CBS-2.75X7.5X0.185--20X1236-
Φύλλα δεδομένων: 20X-CBS-2.75X7.5X0.185.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 20X-CBS-2.75X7.5X0.185 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 20X-CBS-2.75X7.5X0.185--20X1236- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7152 pcs Φύλλο δεδομένων 20X-CBS-2.75X7.5X0.185.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.750" (69.85mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 7.500" (190.50mm) Ύψος - Συνολικά 0.185" (4.70mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.750" (69.85mm) X 7.500" (190.50mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount