20X-CBS-3.0X4.0X0.235
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 20X-CBS-3.0X4.0X0.235--20X1255--
Φύλλα δεδομένων: 20X-CBS-3.0X4.0X0.235.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 20X-CBS-3.0X4.0X0.235 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 20X-CBS-3.0X4.0X0.235--20X1255-- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14986 pcs Φύλλο δεδομένων 20X-CBS-3.0X4.0X0.235.pdf
Πλάτος - Συνολικά 3.000" (76.20mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 4.000" (101.60mm) Ύψος - Συνολικά 0.235" (5.97mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 3.000" (76.20mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount