20X-CBS-2.5X4.0X0.285
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 20X-CBS-2.5X4.0X0.285--20X1253--
Φύλλα δεδομένων: 20X-CBS-2.5X4.0X0.285.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 20X-CBS-2.5X4.0X0.285 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 20X-CBS-2.5X4.0X0.285--20X1253-- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8577 pcs Φύλλο δεδομένων 20X-CBS-2.5X4.0X0.285.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.500" (63.50mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 4.000" (101.60mm) Ύψος - Συνολικά 0.285" (7.24mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount