20X-CBS-2.5X3.0X0.485
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 20X-CBS-2.5X3.0X0.485--20X617--C
Φύλλα δεδομένων: 20X-CBS-2.5X3.0X0.485.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 20X-CBS-2.5X3.0X0.485 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 20X-CBS-2.5X3.0X0.485--20X617--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15831 pcs Φύλλο δεδομένων 20X-CBS-2.5X3.0X0.485.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.500" (63.50mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 3.000" (76.20mm) Ύψος - Συνολικά 0.485" (12.32mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount