20X-CBS-3.5X7.5X0.185
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 20X-CBS-3.5X7.5X0.185--20X1135--
Φύλλα δεδομένων: 20X-CBS-3.5X7.5X0.185.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 20X-CBS-3.5X7.5X0.185 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 20X-CBS-3.5X7.5X0.185--20X1135-- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7044 pcs Φύλλο δεδομένων 20X-CBS-3.5X7.5X0.185.pdf
Πλάτος - Συνολικά 3.500" (88.90mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 7.500" (190.50mm) Ύψος - Συνολικά 0.185" (4.70mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 3.500" (88.90mm) X 7.500" (190.50mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount