20X-CBS-2.5X2.75X0.315
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 20X-CBS-2.5X2.75X0.315--20X681--
Φύλλα δεδομένων: 20X-CBS-2.5X2.75X0.315.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
45 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 20X-CBS-2.5X2.75X0.315 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 20X-CBS-2.5X2.75X0.315--20X681-- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9158 pcs Φύλλο δεδομένων 20X-CBS-2.5X2.75X0.315.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.500" (63.50mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.750" (69.85mm) Ύψος - Συνολικά 0.315" (8.00mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 2.750" (69.85mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount