20X-CBS-2.0X3.75X0.285
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 20X-CBS-2.0X3.75X0.285--20X390--
Φύλλα δεδομένων: 20X-CBS-2.0X3.75X0.285.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 20X-CBS-2.0X3.75X0.285 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 20X-CBS-2.0X3.75X0.285--20X390-- Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16336 pcs Φύλλο δεδομένων 20X-CBS-2.0X3.75X0.285.pdf
Πλάτος - Συνολικά 2.000" (50.80mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 3.750" (95.25mm) Ύψος - Συνολικά 0.285" (7.24mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 3.750" (95.25mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount