20-CBSF-1.25X1.25X0.2
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
20-CBSF-1.25X1.25X0.2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Leader Tech Inc.
Περιγραφή προϊόντος 20-CBSF-1.25X1.25X0.2--20S446--C
Φύλλα δεδομένων: 20-CBSF-1.25X1.25X0.2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 20-CBSF-1.25X1.25X0.2 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 20-CBSF-1.25X1.25X0.2--20S446--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5388 pcs Φύλλο δεδομένων 20-CBSF-1.25X1.25X0.2.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.250" (31.75mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 1.250" (31.75mm) Ύψος - Συνολικά 0.200" (5.08mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.250" (31.75mm) X 1.250" (31.75mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount