20-CBSF-1.25X3.0X0.34
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
20-CBSF-1.25X3.0X0.34 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Leader Tech Inc.
Περιγραφή προϊόντος 20-CBSF-1.25X3.0X0.34--20S414--C
Φύλλα δεδομένων: 20-CBSF-1.25X3.0X0.34.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 20-CBSF-1.25X3.0X0.34 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 20-CBSF-1.25X3.0X0.34--20S414--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4353 pcs Φύλλο δεδομένων 20-CBSF-1.25X3.0X0.34.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.250" (31.75mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 3.000" (76.20mm) Ύψος - Συνολικά 0.340" (8.64mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.250" (31.75mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount