20-CBSF-1.5X2.0X0.725
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
20-CBSF-1.5X2.0X0.725 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Leader Tech Inc.
Περιγραφή προϊόντος 20-CBSF-1.5X2.0X0.725--20S585--C
Φύλλα δεδομένων: 20-CBSF-1.5X2.0X0.725.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 20-CBSF-1.5X2.0X0.725 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 20-CBSF-1.5X2.0X0.725--20S585--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6532 pcs Φύλλο δεδομένων 20-CBSF-1.5X2.0X0.725.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.500" (38.10mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.000" (50.80mm) Ύψος - Συνολικά 0.725" (18.42mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount