20-CBSF-1.0X2.0X0.24
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
20-CBSF-1.0X2.0X0.24 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Leader Tech Inc.
Περιγραφή προϊόντος 20-CBSF-1.0X2.0X0.24--20S416--CI
Φύλλα δεδομένων: 20-CBSF-1.0X2.0X0.24.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 20-CBSF-1.0X2.0X0.24 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 20-CBSF-1.0X2.0X0.24--20S416--CI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4578 pcs Φύλλο δεδομένων 20-CBSF-1.0X2.0X0.24.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.000" (25.40mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.000" (50.80mm) Ύψος - Συνολικά 0.240" (6.10mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount