20-CBSF-1.0X2.25X0.25
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
20-CBSF-1.0X2.25X0.25 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Leader Tech Inc.
Περιγραφή προϊόντος 20-CBSF-1.0X2.25X0.25--20S550--C
Φύλλα δεδομένων: 20-CBSF-1.0X2.25X0.25.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 20-CBSF-1.0X2.25X0.25 Κατασκευαστής Leader Tech Inc.
Περιγραφή 20-CBSF-1.0X2.25X0.25--20S550--C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5104 pcs Φύλλο δεδομένων 20-CBSF-1.0X2.25X0.25.pdf
Πλάτος - Συνολικά 1.000" (25.40mm) Αερισμός Vent Holes in Pattern
Τύπος Shield, 2-Piece Σειρά 20-CBS
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Μήκος - Συνολικά 2.250" (57.15mm) Ύψος - Συνολικά 0.250" (6.35mm)
Λεπτομερής περιγραφή RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 2.250" (57.15mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount