PT40090NN
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PT40090NN
Περιγραφή προϊόντος CBL ASSY PIGTAIL 90' NM NM
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 770 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 770 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PT40090NN
Αριθμός εξαρτήματος PT40090NN Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Διαθέσιμη ποσότητα 770 pcs Φύλλο δεδομένων
Σχετικά προϊόντα
PT400R-1500HM
PT400R-1500HM
Κατασκευαστές: API Delevan
Περιγραφή: FIXED IND 400UH 4.7A 180 MOHM TH