PT4008PP
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PT4008PP
Περιγραφή προϊόντος CBL ASSY PIGTAIL 8' UHFM UHFM
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PT4008PP
Αριθμός εξαρτήματος PT4008PP Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Διαθέσιμη ποσότητα 2669 pcs Φύλλο δεδομένων
Σχετικά προϊόντα
PT40075PP
PT40075PP
Περιγραφή: CBL ASSY PIGTAIL 75' UHFM UHFM
Σε απόθεμα: 1016 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
PT400R-1500-VM
PT400R-1500-VM
Κατασκευαστές: API Delevan
Περιγραφή: FIXED IND 400UH 4.7A 180 MOHM TH