PT40080NT
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PT40080NT
Περιγραφή προϊόντος CBL ASSY PIGTAIL 80' NM TNCM
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 932 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 932 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PT40080NT
Αριθμός εξαρτήματος PT40080NT Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Διαθέσιμη ποσότητα 932 pcs Φύλλο δεδομένων
Σχετικά προϊόντα
PT40080NSNS
PT40080NSNS
Περιγραφή: CBL ASSY PIGTAIL 80' NM NM
Σε απόθεμα: 991 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
PT400R-1200
PT400R-1200
Κατασκευαστές: API Delevan
Περιγραφή: FIXED IND 400UH 2.4A 250 MOHM TH