PT40080NN
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PT40080NN
Περιγραφή προϊόντος CBL ASSY PIGTAIL 80' NM NM
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 925 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 925 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PT40080NN
Αριθμός εξαρτήματος PT40080NN Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Διαθέσιμη ποσότητα 925 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά * Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PT40075NSNF
PT40075NSNF
Περιγραφή: CBL ASSY PIGTAIL 75' NM NF
Σε απόθεμα: 1016 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
PT40075NP
PT40075NP
Περιγραφή: CBL ASSY PIGTAIL 75' NM UHFM
Σε απόθεμα: 1081 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
PT40075NT
PT40075NT
Περιγραφή: CBL ASSY PIGTAIL 75' NM TNCM
Σε απόθεμα: 940 pcs
PT40075PP
PT40075PP
Περιγραφή: CBL ASSY PIGTAIL 75' UHFM UHFM
PT40080NSNS
PT40080NSNS
Σε απόθεμα: 991 pcs
PT400R-1200
PT400R-1200
Κατασκευαστές: API Delevan
Περιγραφή: FIXED IND 400UH 2.4A 250 MOHM TH