PT40080NP
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PT40080NP
Περιγραφή προϊόντος CBL ASSY PIGTAIL 80' NM UHFM
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PT40080NP
Αριθμός εξαρτήματος PT40080NP Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Διαθέσιμη ποσότητα 1074 pcs Φύλλο δεδομένων
Σχετικά προϊόντα
PT40075NP
PT40075NP
Περιγραφή: CBL ASSY PIGTAIL 75' NM UHFM
Σε απόθεμα: 1081 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
PT4008PP
PT4008PP
Περιγραφή: CBL ASSY PIGTAIL 8' UHFM UHFM
Κατεβάστε:
RFQ
PT40090NN
PT40090NN
Περιγραφή: CBL ASSY PIGTAIL 90' NM NM
Σε απόθεμα: 770 pcs
PT400R-1200
PT400R-1200
Κατασκευαστές: API Delevan
Περιγραφή: FIXED IND 400UH 2.4A 250 MOHM TH