EXS148BN
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXS148BN
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 151MHZ WHIP STR BNC MALE
Φύλλα δεδομένων: EXS148BN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXS148BN
Αριθμός εξαρτήματος EXS148BN Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 151MHZ WHIP STR BNC MALE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6212 pcs Φύλλο δεδομένων EXS148BN.pdf
VSWR - Λήξη Connector, BNC Male
Σειρά EXS επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Connector Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 4.390" (111.51mm) Κέρδος -
Εύρος συχνότητας 148MHz ~ 155MHz Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 151MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 151MHz Whip, Straight RF Antenna 148MHz ~ 155MHz Connector, BNC Male Connector Mount εφαρμογές -
κεραία Τύπος Whip, Straight
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
EXS148TNX
EXS148TNX
Περιγραφή: RF ANT 151MHZ WHIP STR TNX CONN
Σε απόθεμα: 8506 pcs
Κατεβάστε: EXS148TNX.pdf
RFQ
EXS148BNX
EXS148BNX
Περιγραφή: RF ANT 151MHZ WHIP STR BNX CONN