EXS148MX
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXS148MX
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 151MHZ WHIP STR MX CONN
Φύλλα δεδομένων: EXS148MX.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXS148MX
Αριθμός εξαρτήματος EXS148MX Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 151MHZ WHIP STR MX CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8977 pcs Φύλλο δεδομένων EXS148MX.pdf
VSWR - Λήξη Connector, MX
Σειρά EXS επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Connector Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 4.390" (111.51mm) Κέρδος -
Εύρος συχνότητας 148MHz ~ 155MHz Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 151MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 151MHz Whip, Straight RF Antenna 148MHz ~ 155MHz Connector, MX Connector Mount εφαρμογές -