EXS148TN
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXS148TN
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 151MHZ WHIP STR TNC MALE
Φύλλα δεδομένων: EXS148TN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXS148TN
Αριθμός εξαρτήματος EXS148TN Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 151MHZ WHIP STR TNC MALE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8680 pcs Φύλλο δεδομένων EXS148TN.pdf
VSWR - Λήξη Connector, TNC Male
Σειρά EXS επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Connector Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 4.390" (111.51mm) Κέρδος -
Εύρος συχνότητας 148MHz ~ 155MHz Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 151MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 151MHz Whip, Straight RF Antenna 148MHz ~ 155MHz Connector, TNC Male Connector Mount εφαρμογές -
κεραία Τύπος Whip, Straight
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
EXS150MD
EXS150MD
Περιγραφή: RF ANT 156MHZ WHIP STR MD CONN
Σε απόθεμα: 7421 pcs
Κατεβάστε: EXS150MD.pdf
RFQ
EXS148TNX
EXS148TNX
Περιγραφή: RF ANT 151MHZ WHIP STR TNX CONN