EXS144BN
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXS144BN
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 146MHZ WHIP STR BNC MALE
Φύλλα δεδομένων: EXS144BN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXS144BN
Αριθμός εξαρτήματος EXS144BN Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 146MHZ WHIP STR BNC MALE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7096 pcs Φύλλο δεδομένων EXS144BN.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, BNC Male
Σειρά EXS επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 50W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 4.450" (113.03mm)
Κέρδος - Εύρος συχνότητας 144MHz ~ 148MHz
Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 146MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 146MHz Whip, Straight RF Antenna 144MHz ~ 148MHz Connector, BNC Male Connector Mount