EXS144SFU
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXS144SFU
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 146MHZ WHIP STR SFU CONN
Φύλλα δεδομένων: EXS144SFU.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXS144SFU
Αριθμός εξαρτήματος EXS144SFU Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 146MHZ WHIP STR SFU CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8485 pcs Φύλλο δεδομένων EXS144SFU.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, SFU
Σειρά EXS επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 50W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 4.450" (113.03mm)
Κέρδος - Εύρος συχνότητας 144MHz ~ 148MHz
Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 146MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 146MHz Whip, Straight RF Antenna 144MHz ~ 148MHz Connector, SFU Connector Mount