EXS136SMI
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
EXS136SMI Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXS136SMI
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 140MHZ WHIP STR SMI CONN
Φύλλα δεδομένων: EXS136SMI.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXS136SMI
Αριθμός εξαρτήματος EXS136SMI Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 140MHZ WHIP STR SMI CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6034 pcs Φύλλο δεδομένων EXS136SMI.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, SMI
Σειρά EXS επιστροφή Απώλεια -
Ισχύς - Max 50W Συσκευασία Bulk
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Προστασία Ingress - Ύψος (Max) 4.400" (111.76mm)
Κέρδος - Εύρος συχνότητας 136MHz ~ 144MHz
Συχνότητα ομάδας VHF (f < 300 MHz) Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 140MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 140MHz Whip, Straight RF Antenna 136MHz ~ 144MHz Connector, SMI Connector Mount