EXD470TN
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXD470TN
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 491MHZ WHIP STR TNC MALE
Φύλλα δεδομένων: EXD470TN.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXD470TN
Αριθμός εξαρτήματος EXD470TN Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 491MHZ WHIP STR TNC MALE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6841 pcs Φύλλο δεδομένων EXD470TN.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, TNC Male
Ύψος (Max) 3.600" (91.44mm) Κέρδος -
Εύρος συχνότητας 470MHz ~ 512MHz Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 491MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 491MHz Whip, Straight RF Antenna 470MHz ~ 512MHz Connector, TNC Male Connector Mount εφαρμογές -
κεραία Τύπος Whip, Straight
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
EXDBCAP
EXDBCAP
Περιγραφή: ACCY MISC CAP FOR B+D ANTENNAS
Σε απόθεμα: 91688 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
EXD470MX
EXD470MX
Περιγραφή: RF ANT 491MHZ WHIP STR MX CONN
Σε απόθεμα: 9955 pcs
Κατεβάστε: EXD470MX.pdf
RFQ
EXD470BN
EXD470BN
Περιγραφή: RF ANT 491MHZ WHIP STR BNC MALE
Κατεβάστε: EXD470BN.pdf
EXD470TNX
EXD470TNX
Περιγραφή: RF ANT 491MHZ WHIP STR TNX CONN