EXD470SM
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXD470SM
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 491MHZ WHIP STR SMA MALE
Φύλλα δεδομένων: EXD470SM.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXD470SM
Αριθμός εξαρτήματος EXD470SM Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 491MHZ WHIP STR SMA MALE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6791 pcs Φύλλο δεδομένων EXD470SM.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, SMA Male
Ύψος (Max) 3.600" (91.44mm) Κέρδος -
Εύρος συχνότητας 470MHz ~ 512MHz Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 491MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 491MHz Whip, Straight RF Antenna 470MHz ~ 512MHz Connector, SMA Male Connector Mount εφαρμογές -
κεραία Τύπος Whip, Straight
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
EXD470SMI
EXD470SMI
Περιγραφή: RF ANT 491MHZ WHIP STR SMI CONN
Σε απόθεμα: 7098 pcs
Κατεβάστε: EXD470SMI.pdf
RFQ
EXD470SF
EXD470SF
Περιγραφή: RF ANT 491MHZ WHIP STR SF CONN
Σε απόθεμα: 6752 pcs
Κατεβάστε: EXD470SF.pdf
RFQ
EXD450TNX
EXD450TNX
Περιγραφή: RF ANT 460MHZ WHIP STR TNX CONN
Κατεβάστε: EXD450TNX.pdf
EXD470SMV
EXD470SMV
Περιγραφή: RF ANT 491MHZ WHIP STR SMV CONN
Κατεβάστε: EXD470SMV.pdf
EXD470TNX
EXD470TNX
Περιγραφή: RF ANT 491MHZ WHIP STR TNX CONN
Κατεβάστε: EXD470TNX.pdf
EXD458TNX
EXD458TNX
Περιγραφή: ANT TWO-WAY 458MHZ 1/4 WAVE TNX