EXD470MX
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
EXD470MX Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXD470MX
Κατασκευαστής / Μάρκα: Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 491MHZ WHIP STR MX CONN
Φύλλα δεδομένων: EXD470MX.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXD470MX
Αριθμός εξαρτήματος EXD470MX Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 491MHZ WHIP STR MX CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9955 pcs Φύλλο δεδομένων EXD470MX.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, MX
Ύψος (Max) 3.600" (91.44mm) Κέρδος -
Εύρος συχνότητας 470MHz ~ 512MHz Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 491MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 491MHz Whip, Straight RF Antenna 470MHz ~ 512MHz Connector, MX Connector Mount εφαρμογές -