EXD470SFU
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXD470SFU
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 491MHZ WHIP STR SFU CONN
Φύλλα δεδομένων: EXD470SFU.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXD470SFU
Αριθμός εξαρτήματος EXD470SFU Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 491MHZ WHIP STR SFU CONN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7382 pcs Φύλλο δεδομένων EXD470SFU.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, SFU
Ύψος (Max) 3.600" (91.44mm) Κέρδος -
Εύρος συχνότητας 470MHz ~ 512MHz Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 491MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 491MHz Whip, Straight RF Antenna 470MHz ~ 512MHz Connector, SFU Connector Mount εφαρμογές -