EXD470BN
Laird Technologies - AntennasLaird Technologies - Antennas
Laird Technologies - Antennas
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: EXD470BN
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 491MHZ WHIP STR BNC MALE
Φύλλα δεδομένων: EXD470BN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EXD470BN
Αριθμός εξαρτήματος EXD470BN Κατασκευαστής Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή RF ANT 491MHZ WHIP STR BNC MALE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6593 pcs Φύλλο δεδομένων EXD470BN.pdf
VSWR 1.5 Λήξη Connector, BNC Male
Σειρά EXD επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αριθμός Συγκροτήματα 1
τοποθέτηση Τύπος Connector Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 3.600" (91.44mm) Κέρδος -
Εύρος συχνότητας 470MHz ~ 512MHz Συχνότητα ομάδας UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 491MHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 491MHz Whip, Straight RF Antenna 470MHz ~ 512MHz Connector, BNC Male Connector Mount εφαρμογές -