154PPB202K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
154PPB202K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.15UF 10% 2KVDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 154PPB202K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
105 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 154PPB202K
Αριθμός εξαρτήματος 154PPB202K Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 0.15UF 10% 2KVDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 24239 pcs Φύλλο δεδομένων 154PPB202K.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 2000V (2kV) Τάση Αξιολόγηση - AC 700V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.673" L x 0.866" W (42.50mm x 22.00mm) Σειρά PPB
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks μόλυβδος Απόσταση 1.476" (37.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.181" (30.00mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 0.15µF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial χωρητικότητα 0.15µF