154PPB102K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
154PPB102K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.15UF 10% 1KVDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 154PPB102K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
378 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 154PPB102K
Αριθμός εξαρτήματος 154PPB102K Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 0.15UF 10% 1KVDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 65489 pcs Φύλλο δεδομένων 154PPB102K.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 1000V (1kV) Τάση Αξιολόγηση - AC 600V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.260" L x 0.512" W (32.00mm x 13.00mm) Σειρά PPB
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks μόλυβδος Απόσταση 1.083" (27.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.866" (22.00mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 0.15µF Film Capacitor 600V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial χωρητικότητα 0.15µF