154PPA102KG
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
154PPA102KG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.15UF 10% 1KVDC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 154PPA102KG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 154PPA102KG
Αριθμός εξαρτήματος 154PPA102KG Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 0.15UF 10% 1KVDC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 51272 pcs Φύλλο δεδομένων 154PPA102KG.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 1000V (1kV) Τάση Αξιολόγηση - AC 525V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.669" Dia x 1.142" L (17.00mm x 29.00mm) Σειρά PPA
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 7.3 mOhms
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.15µF Film Capacitor 525V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Axial
χωρητικότητα 0.15µF εφαρμογές DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; Snubber