154PPB630K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
154PPB630K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC RAD
Φύλλα δεδομένων: 154PPB630K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 154PPB630K
Αριθμός εξαρτήματος 154PPB630K Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 77404 pcs Φύλλο δεδομένων 154PPB630K.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 630V Τάση Αξιολόγηση - AC 400V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.260" L x 0.433" W (32.00mm x 11.00mm) Σειρά PPB
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 154PPB630K-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 1.083" (27.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.787" (20.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.15µF Film Capacitor 400V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 0.15µF εφαρμογές Commutation; High Pulse, DV/DT; Snubber
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
154PSB152K2H
154PSB152K2H
Περιγραφή: CAP FILM 0.15UF 10% 1.5KVDC RAD
Κατεβάστε: 154PSB152K2H.pdf
RFQ
154PPS152K
154PPS152K
Περιγραφή: CAP FILM 0.15UF 1.5KVDC AXIAL
Κατεβάστε: 154PPS152K.pdf
RFQ
154PPB630KG
154PPB630KG