154PPA700KG
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
154PPA700KG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Illinois Capacitor
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.15UF 10% 700VDC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 154PPA700KG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 154PPA700KG
Αριθμός εξαρτήματος 154PPA700KG Κατασκευαστής Illinois Capacitor
Περιγραφή CAP FILM 0.15UF 10% 700VDC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 58762 pcs Φύλλο δεδομένων 154PPA700KG.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 700V Τάση Αξιολόγηση - AC 420V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.531" Dia x 1.142" L (13.50mm x 29.00mm) Σειρά PPA
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 9.4 mOhms
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.15µF Film Capacitor 420V 700V Polypropylene (PP), Metallized Axial
χωρητικότητα 0.15µF εφαρμογές DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; Snubber