IXTN240N075L2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTN240N075L2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH
Φύλλα δεδομένων: IXTN240N075L2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTN240N075L2
Αριθμός εξαρτήματος IXTN240N075L2 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2387 pcs Φύλλο δεδομένων IXTN240N075L2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 3mA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-227B
Σειρά Linear L2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 7 mOhm @ 120A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 735W (Tc) Συσκευασία / υπόθεση SOT-227-4, miniBLOC
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 19000pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 546nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 75V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 75V 225A (Tc) 735W (Tc) Chassis Mount SOT-227B
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 225A (Tc)