IXTN21N100
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTN21N100 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IXYS Corporation
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 1KV 21A SOT-227B
Φύλλα δεδομένων: IXTN21N100.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του IXTN21N100
Αριθμός εξαρτήματος IXTN21N100 Κατασκευαστής IXYS Corporation
Περιγραφή MOSFET N-CH 1KV 21A SOT-227B Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3301 pcs Φύλλο δεδομένων IXTN21N100.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 500µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-227B
Σειρά MegaMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 550 mOhm @ 500mA, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 520W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση SOT-227-4, miniBLOC Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 8400pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 250nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 1000V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 1000V 21A (Tc) 520W (Tc) Chassis Mount SOT-227B Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 21A (Tc)